0 Items / $0.00
Pastoral Witness
Home / Resources / Reflections / Pastoral Witness
Pastoral Witness
Ходження по воді - 07/16/18

Христос тільки міг ходити по хвилях морських, бо Він є Владикою сотвореного світу.Але Ап. Петро ходив по воді також, а він є людина. Сьогоднішнє Євангеліє про це докладно оповідає нам. Коли Христос молився, апостоли були в човні і цілу ніч боролися з хвилями та вітром, який кидав їхній човен то в один, то в другий бік. Христос, одначе, не забув про них. Вранці Ісус прямував до них, йдучи по воді, як по сухому. Апостоли злякались, але Христос сказав їм: “Це Я, не бійтесь!” Вони не впізнали Його. Одним з християнських привітань є “Христос посеред нас!” Дійсно, Христос є серед нас, але ми часто проходимо через життєві незгоди, печалі, не зізнаючи Його присутності.


Blessed Equal-to-the-Apostles Olha, princess of Kyiv - 07/16/18

Moving on to today’s meditation, St Olha is distant from us in time but no less an example of holiness both aspired to and achieved in this life. Her name means “holy,” and presumably she possessed insight, depth, and a sober mind. Olha’s husband Prince Igor was killed in battle in 945, and Olha took over governance with firm hands, instituting many improvements through building and organization across the realm, elevating the culture of her time.


Про важливість тіла людини - 07/06/18

Коли ми читаємо євангельські уривки про те, як Христос воскресив мертвого або зцілив тіло людини, ми рідко замислюємося про те, що людське тіло означає для Самого Бога, Який створив його з любов'ю для вічного життя, і що воно мало б означати для нас самих. Якщо б наше тіло не було б Богові дороге, так само цінне і ніжно любиме Ним, як і наша вічна душа, Бог не став би зціляти тіло або піклуватися про його вічне життя після воскресіння мертвих.


The Feast of Sts. Peter and Paul - 07/06/18

As for us brethren let us celebrate this great day * and cry out to these two Apostles * "Rejoice, Apostle Peter so closely linked with your Teacher Christ our God * Rejoice O most beloved Paul preacher of the faith and teacher to the universe * O you two holy ones because of your high position and rank * pray to Christ God that He may save our souls" (From the Vespers of the Feast)


Зцілення сотникового слуги - 06/22/18

“Господи, я не вартий, щоб Ти увійшов під мою покрівлю; скажи тільки слово, то й одужає хлопець мій”,- так сказав римський сотник до Ісуса Христа, коли Господь хотів піти оздоровити його слугу. Слова знамениті – повні покори та найглибшої віри. Ці слова говорить сотник римського війська, найкращого, найсильнішого в світі у той час. Сотник цей міг би дуже гордитися своїм становищем і вважати, що це він робить приємність для галилейського Учителя, запрошуючи Його у свій дім. Та він у душі пізнав, що це Божий Посланець, перед Яким кожна людина повинна схилитися з найбільшою покорою та смиренністю.


Is it normal to be a Christian? - 06/22/18

Is it normal to be a Christian? Is it normal to be a follower of Christ? You are probably got mixed up thoughts about these questions. On one hand, it seems why it should not be normal. But on the other hand, unfortunately for today’s society it is not normal to be a Christian. It is not popular to live by Christian principals.


OrthoAnalytika!
Weekly reflections by Rev. Fr. Anthony Perkins, pastor of St. Michael Ukrainian Orthodox Church in Woonsocket, RI. Click here>
See Also:

Strategic Plan

Prayer Books
Prayer Books
Prayer Book
Prayer Book

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873